17:37

Osiedle Sielanka- tam bym chciała mieszkać.

Wybór domu i okolicy, gdzie mamy mieszkać jest bardzo ważny. Dlatego też szukając swojego miejsca na ziemi powinniśmy bardzo poważnie podejść do tematu i być pewnym na 100%, że to właśnie tu powinniśmy mieszkać...


Przyznam się Wam, że za każdym razem, gdy wracamy z Marcinem ze szkoły, narzeka on, że "dlaczego my musimy tu mieszkać?" Cóż, mieszkamy na sporej górce, bez porządnej drogi nie sprzyja spacerom. Gdybym miała wybór, gdzie mieszkać, na pewno wybrałabym ciche, nowoczesne osiedle.

Szukając domu na Śląsku warto zwrócić uwagę na mieszkania na osiedlu Sielanka. Domy na sprzedaż w Rudzie Śląskiej charakteryzują się dopieszczeniem w najdrobniejszych detalach.
Elegancja, styl i oszczędność to atuty Osiedla Sielanka.

Dlaczego oszczędność?
Cóż- każdy dom jest zdrowy, bezpieczny i ekologiczny. Wszystkie domu spełniają najbardziej wyśrubowane wytyczne unijne zakresie rocznego zapotrzebowania na energię do celów wentylacji i ogrzewania na poziomie od 15 do 50 kWh. Domy te są też energooszczędne, co zachwyci każdego, kto dba o odpowiednią grubość portfela.

Ważne jest też położenie osiedla. Przede wszystkim łatwe połączenie z autostradą A1 i A4. Ponadto otaczające osiedle kompleksy leśne poprawiają jakość powietrza.

Przeglądając zdjęcia budynków zachwyciła mnie ich nowoczesność, stonowane kolory elewacji i ksztalt budynków. Na pewno chciałabym tam mieszkać.  A Ty?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger