13:23

Ochrona skóry i ubrań przed potem.

Pamiętam, gdy 20 lat temu podkradałam mamie dezodorant w aerozolu i obficie się nim pryskałam. Potem czułam się taka wiecie- cool, super, modnisia, bo pachniałam. Jakoś nie przyszło mi do głowy, że dezodoranty służą nie jako perfumy, a do ochrony przed potem.

Dziś o tym, jak ważna jest ochrona, dlaczego dezodorantów należy używać nie tylko latem podczas upałów czy w czasie uprawiania sportu, a na co dzień. 

 


Żyjemy w czasach, gdy wygląd ma spore znaczenie. Staramy się wyglądać zawsze dobrze, zawsze elegancko. Jednak wyobrażacie sobie ten wstyd, gdy pod pachami, na eleganckiej bluzce widnieje okropna plama z potu? Koszmar!


Wielu osobom pot kojarzy się z latem lub sportem. Nic bardziej mylnego! Jest to „zjawisko” całoroczne. Nawet teraz, w sezonie grzewczym możemy się spocić pod ciepłym wełnianym sweterkiem. Dlatego używanie antyperspirantu powinno być dla nas tak samo naturalne, jak używanie mydła. Tylko, jaki antyperspirant wybrać, by jednocześnie chronić i skórę i ubrania?
Nie boicie się, że dezodorant zostawi białe plamy na czarnych ubraniach? Pewnie tak, dlatego mam dla Was zestawienie antpeprspirantów black&white dla Niej i dla Niego, które stworzone zostały z myślą o ochronie ciała przed potem, ale także o ochronie ubrań.

REXONA INVISIBLE BLACK + WHITE


To antyperspirant gwarantujący świeży zapach przez cały dzień i doskonale chroniący przed poceniem. Ponadto jego formuła zapobiega powstawaniu żółtych plam na ubraniach białych i białych plam na czarnych ciuchach.

DOVE INVISIBLE DRY


Jest to mój ulubiony dezodorant, do którego zaufanie mam od dawna. Nie pozostawia śladów na 100 kolorach ubrań a także zapewnia komfort świeżości na bardzo długi okres, jak i ochronę skóry pod pachami dzięki formule, zawierającej 1/4 kremu nawilżającego.

REXONA MEN INVISIBLE BLACK + WHITE


To z kolei propozycja dla naszych Panów. Aerozol ten stworzony został z myślą o mężczyznach, którzy lubią robić dobre wrażenie. Dzięki zawartości kapsułek MotionSense, uwalniających zapach z każdym ruchem, dezodorant ten zapewnia doskonałą ochronę i świeżość. Ponadto chroni też ubrania, nie dopuszczając do żadnej przykrej niespodzianki w postaci białych śladów np. na eleganckim garniturze.

DOVE MEN + CARE INVISIBLE DRY


Dezodorant ten zapewnia 48- godzinną ochronę przed potem. Z kolei specjalnie opracowana formuła chroni przed powstawaniem żółtych plam na białych ubraniach i białych plam na czarnych ubraniach, jednocześnie pielęgnując skórę pod pachami.

AXE SIGNATURE 


Antyperspirant dla mężczyzn chroniący zarówno skórę, jak i ubrania. A wszystko to dzięki specjalnej technologii, chroniącej białe ubrania. Muszę wspomnieć o fajnym zapachu- połączeniu nut agaru z wanilią, wzbogacone akcentami drzewnymi.Niedługo święta, sylwester. Wciąż na topie są „małe- czarne” czy białe bluzki... Warto zadbać o skórę, jednocześnie dbając o to, by na ubraniach nie zadomowiły się plamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger