18:46

Fundusze europejskie

Często moim oczom ukazują się tabliczki, informujące, że dany budynek, inwestycja, droga finansowane są z funduszów europejskich. Co tu kryć- pieniądze z tych funduszy bardzo pomogły rozwinąć się naszemu krajowi. Oprócz inwestycji, które widzimy i korzystamy na codzień korzystały z nich osoby prywatne tworząc firmy, polepszając swój byt oraz zatrudniając pracowników.


Warto wiedzieć, że perspektywa na lata 2014- 2020 jest bardzo korzystna dla Polski. Nasz kraj jako największy beneficjent otrzymuje 82,5 mld złotych z budżetu europejskiego. Krajowe Centrum Funduszy Europejskich Lublin pomaga w otrzymaniu środków z funduszów europejskich przedsiębiorcom, rolnikom, stowarzyszeniom i wielu innym instytucjom.

Może się Wam wydawać, że to temat nie dla Was, jednak musicie wiedzieć, że z funduszy może skorzystać każdy z nas. My również, jako Rada Rodziców będziemy próbować zdobyć środki dla naszej szkoły. Warto sprawdzić, czy i Ty nie możesz otrzymać środków, dlatego też warto zwrócić się do danej organizacji.

Działania KCFE w Lublinie obejmują:

  • indywidualną analizę potrzeb klienta;
  • dobór źródła, z którego można otrzymać dotacje;
  • weryfikację dokumentów i projektów;
  • opracowanie odpowiedniej dokumentacji i przygotowanie dokumentów do zawarcia umowy o dotacje;
  • wsparcie podczas negocjacji


Fundusze europejskie wspierają naszą gospodarkę. Warto wiedzieć, jaki Regionalny Program Operacyjny przewidziany jest dla naszego województwa. Dzięki dotacjom zmienia się świat wokół nas!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger