17:01

Kolorowe podróże po świecie.

Kto mnie zna, wie, że lubię „majstrować”, zwłaszcza w pokoju chłopców. Nowe dekoracje, narzuty, firanki zawsze nastrajają mnie optymistycznie. Poza tym, że główną rolę, poza łóżkiem pełni regał z książkami i planszówkami, lubię wpleść w całą stylistykę pomieszczenia aspekt naukowy.


Naklejki z alfabetem czy nasz ostatni hit- obraz z mapą świata. Ale kochani, jaką mapą! To jest czad! Zobaczymy na niej, gdzie mieszka Mikołaj, gdzie żyją pingwiny czy lwy, a nawet skąd przylatuje ufo! Wszystko fajnie, świetnie wykonane, z dbałością o każdy detal. 


Na chwilę obecną jesteśmy przed malowaniem pomieszczeń, więc nasz cudowny obraz na płótnie nie ma jeszcze stałego miejsca, ale już niedługo zajmie godne miejsce nad biurkiem.


Marcin i Filip od dawna przejawiają zainteresowania geograficzne. Opanowali już większość flag, jednak lubią wiedzieć, gdzie są Włochy, Anglia czy Stany Zjednoczone. I o ile werbalnie można się mocno natrudzić, zanim wytłumaczysz dziecku, gdzie jest dany kraj, to z mapą jest to łatwizna. Ktoś może nie uwierzyć, ale często mnóstwo czasu w ciągu dnia siedzimy z nosem w atlasie i wędrujemy palcem po mapie. Mapa Świata na fotoobrazie jest o tyle fajna, że wzbogacona jest licznymi animacjami oraz dodatkowymi informacjami. Prawdziwe i ciekawe oferty wycieczek do Włoch można znaleźć tutaj: https://carter.eu/kierunki/europa/wlochy.


Ktoś się teraz powie- Monika, tak zachwalasz ten obraz, a nie powiedziałaś nam, skąd go wytrzasnęłaś!

Już śpieszę z informacją! Otóż, Kochani, obraz „Kolorowe podróże” pochodzi ze sklepu Bimago. 


Bimago, to miejsce, gdzie znajdziemy i naklejki ścienne i obrazy i fototapety. Asortyment jest tak duży, że jest w czym wybierać, czasem ciężko zdecydować się na konkretny model, bo za chwile wyskoczy coś innego, równie pięknego! Chociaż z drugiej strony przyznam się, że w naszej mapie zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Biorąc do ostatecznego rozrachunku oryginalność samej mapy i zainteresowania moich chłopców, wiedziałam, ze to jest TO! I nie zawiodłam się, bo starszaki są wniebowzięci! Rozmiar obrazu mogłam sobie wybrać wedle uznania. Tak samo jak technikę wykonania i akcesoria. Fajną sprawą są osobiste dedykacje na obrazie- prezent z takim wpisem na pewno będzie udany!

Mogę Wam z ręką na sercu polecić Bimago, musicie obejrzeć ten cały asortyment, a na pewno znajdziecie coś dla siebie. Nawet, jak w tym momencie nic nie potrzebujecie, to gwarantuję, że zmienicie zdanie po przejrzeniu asortymentu! A teraz jest promocja -20% na obrazy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger