13:04

Randka w ciemno? Hit czy kit?

W dzisiejszych czasach mamy modę na „singielstwo”. Nie ma starych panien, starych kawalerów, są single. Patrząc z przestrzeni lat, to bardzo wiele się zmieniło w tej kwestii, jeśli patrząc na światopogląd. Kiedyś staropanieństwo to był powód do wstydu, dziś nikogo to już nie dziwi.
Moim zdaniem każdy powinien o swoim losie decydować sam. Nie pod wpływem babć, ciotek, sąsiadek. Zatem, jeśli ktoś ma ochotę sam przejść przez życie, ma do tego pełne prawo.


Niestety bywa też tak, że ludzie są sami nie z wyboru, a dlatego, że nie mogą znaleźć drugiej połówki. Modne w ostatnich latach stały się wszelkie portale randkowe, żony szukające rolników, czy teściowe- synowych. Teraz korzystanie z takich opcji jest czymś normalnym i żaden w tym powód do wstydu. Oczywiście, jeśli dana osoba dobrowolnie chce z randek w ciemno skorzystać.

Jednym z portali randkowych jest portal speed-dates.pl . Aczkolwiek stawiają oni na zabawę a nie na „konieczne znajdowanie męża/żony”. Randki z portalem to istne szaleństwo- w ciągu 2 godzin można odbyć kilka 15- minutowych randek, a na koniec wybrać odpowiedniego kandydata.

Jeśli chcesz znaleźć swoją drugą połówkę, to na pewno nie znajdziesz jej w swoim domu przed telewizorem. Warto iść w miasto i szukać swojego szczęścia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger