11:23

Jak (nie) ogarnąć dom po zimie w tydzień. Palcem przez oko.

Wraz z wiosną, jak grzyby po deszczu na wszelkich blogach, czasopismach, forach, grupach czy też gazetkach supermarketów pojawiły się porady, jak to przetrwać wiosenne porządki.

Ja też mam dla Was taki poradnik na wesoło Jak (nie)ogarnąć dom po zimie w 6 dni.


Pierwszego dnia idź na zakupy. No co się tak patrzysz. To konieczne! Chyba nie chcesz być mniej perfekcyjna niż Perfekcyjna, która zasuwa na mopie w pięknej kiecce i szpilkach. No i obowiązkowo do fryzjera i kosmetyczki.

Drugiego dnia naucz się z tym żyć i funkcjonować. A co? Myślałaś, że tak z marszu będziesz śmigać w 10- centymetrowych szpilach jak na wybiegu. No właśnie.

Trzeciego dnia usiądź wygodnie z filiżanką kawy i zrób listę tego, co masz zrobić i zacznij wcielać to w życie. Polecam zacząć od mycia okien i prania firanek.

Czwartego dnia bierz się niczym Perfekcyjna. Z gracją wejdź na drabinkę, by ściągnąć firany. Ups... Spadłaś?

Piątego dnia odpocznij. Należy Ci się. Pewnie Cię kostka boli?

Szóstego dnia wstań z łóżka. Wyciągnij z dna szafy rozciągnięty dres i tenisówki. Zacznij od tych okien. Albo nie- jednak są czyste, firanki też. Witryny też sobie odpuść. W sumie jak się na to popatrzeć to podłogi też czyste. Weź męża i dzieci i idźcie na pizzę.

Siódmego dnia podczas uroczystego, cotygodniowego obiadu u teściowej koniecznie musisz się poskarżyć, że cały tydzień sprzątałaś i NAWET TEGO NIE WIDAĆ.

Udanych porządków Wam <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger