18:30

Niezbędnik kobiety matki- telefon.

Telefony w dzisiejszych czasach to już normalność. Tak samo potrzebna rzecz, jak buty czy kurtka.
Mylą się ci, którzy uważają, że to tylko zbędny gadżet. Dzisiejsze telefony wyróżniają się mnóstwem funkcji, potrzebnych lub nie, jednak można zrobić niemal wszystko- zdjęcie, połączyć się z internetem, zapłacić za zakupy w sklepie a nawet obliczyć datę porodu. Niestety czasem wystarczy upadek ze stołu, by nadawał się na złom. Cóż, mając pod opieką dzieci, telefon mieć musimy- by wezwać pomoc w nagłych wypadkach czy po prostu żeby uciszyć dzieciaka nową grą na Android. A jak wiadomo, dzieciom ciągle coś upada, może upaść i telefon. Warto więc zainwestować w szkło hartowane i w dobre etui, by skutki upadków zmniejszyć do minimum.
Mój telefon ubrany jest w fajne case ze sklepu Etui Studio.pl

Etui Flip Clear View różowe z klapką to połączenie elegancji i stylu z niesamowitą funkcjonalnością!
Bardzo łatwo można go zamontować na telefonie. Nie tylko posiada funkcję sleep/wake up, nie tylko ma przeźroczystą klapkę, umożliwiającą odczytywanie podstawowych informacji, ale również, drogie Panie uwaga! Tylka klapka może nam posłużyć, jako lusterko!
Co do samego sklepu, to jestem bardzo zadowolona z obsługi. Szybki, miły kontakt, ekspresowa wysyłka, maksymalne zabezpieczenie przed wandalizmem Poczty Polskiej, a w razie problemów- pomoc. Czegóż chcieć więcej? W sklepie znajdziemy akcesoria do niemal wszystkich modeli telefonów i tabletów. Różnorodność wyboru może spowodować oczopląs.
Jak Wam się podoba moje nowe etui? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger