15:59

Odszkodowania...

Życie pisze różne scenariusze. Czasem jedna chwila może zaważyć na wszystkim, zniszczyć zdrowie, mienie, spokój... Oczywiście nikt nie chce takich sytuacji, jednak warto ubezpieczyć się na okoliczność nieszczęśliwych przypadków.
Niestety, ubezpieczyciele często starają się udowodnić, że warunki ubezpieczenia zostały naruszone, odmawiając wypłaty świadczenia tudzież wypłacając kwotę bardzo nisko...

W takich wypadkach warto zgłosić się do firmy, pomagającej odzyskać jak największe odszkodowania. AIF Kancelaria to rozwiązanie problemów z ubezpieczycielem. Działają od 10 lat na terenie całego kraju, a nawet za jego granicami. Każdy poszkodowany może liczyć na reprezentowanie go w rozmowach z ubezpieczycielem oraz na profesjonalne wsparcie. Ich skuteczność jest na tyle dobra, że potrafią załatwić sprawę nawet w ciągu 30 dni. Co ważne- nie pobierają zaliczek, rozliczenie AIF Kancelarią odbywa się po załatwieniu sprawy i jest zależne od efektu. Akta sprawy oraz jej postęp dostępny jest w internetowym panelu klienta.

Osobiście nigdy nie miałam problemów z ubezpieczycielem, wybierałam zawsze sprawdzone ubezpieczenia, a jeśli dochodziło do wypłaty, to wszystko odbywało się sprawnie. Jednak warto zachować taki kontakt na przyszłość.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger