23:04

Dove Cashmere Comfort- luksusowe domowe SPA.

Po lecie zostały mi piękne wspomnienia i... sucha skóra, z którą sobie nie radziłam. Próbowałam, szukałam, ale nic nie pomagało. Dopiero seria kosmetyków Dove DermaSpa Cashmere Comfort przegoniła suchość skóry na cztery wiatry...
Dove DermaSpa Cashmere Comfort to kosmetyki przeznaczone do bardzo suchej skóry, przywracając jej kaszmirową miękkość. Set 3 kosmetyków- balsam do ciała, masło do ciała oraz krem do rąk miałam okazję wypróbować. Jakie są moje spostrzeżenia?

Cashmere Comfort to największy przeciwnik suchej skóry. W produkcji kosmetyków wykorzystano technologie stosowane dotąd w luksusowych kosmetykach, dzięki czemu w sumie za niewielką cenę poczujemy się jak w luksusowym SPA, nie wychodząc z domu. W serii tej znajdziemy najwyższy stopień zawartości gliceryny oraz Cell MoisturisersTM.

Lubię kosmetyki delikatnie perfumowane, dlatego kolejnym plusem jest zapach- wyjątkowy i zmysłowy- autorstwa światowej sławy kreatorki zapachów Ann Gottlieb.

W skład serii Dove DermaSpa Cashmere Comfort wchodzą:

Balsam do ciała. Zamknięty w 200- mililitrowej tubce. Nawilża skórę, szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu. Skóra staje się miękka i otulona delikatnym zapachem.

Masło do ciała- kosmetyk o konsystencji masła. Dzięki zawartości masła shea nie tylko nawilża, ale też wygładza suchą skórę. Zawarte w kosmetyku mikroelementy pod wpływem ciepła wnikają w skórę, eliminując suchy naskórek.

Krem do rąk. Jego lekka konsystencja sprawia, że kosmetyk szybko wchłania się w skórę dłoni, pozostawiając je nawilżone i miękkie, niczym kaszmir. Dogłębnie regeneruje wysuszony naskórek, pozostawiając dłonie odżywione.


Przyznaję z ręką na sercu- przez wakacje i prace polowe doprowadziłam siebie do małej katastrofy. Sucha skóra, zniszczone dłonie... Nie mam czasu na wizyty u kosmetyczek, w salonach spa. Jedynym wyjściem są domowe zabiegi, na które mogę poświęcić kwadrans- czyli tyle czasu, ile codziennie powinnam znaleźć. Wypracowałam nawyk codziennej pielęgnacji, kremowania dłoni po styczności z wodą itp. Oprócz lekkich konsystencji kosmetyków, lubię ich zapach, czuję się przez to wyjątkowo i wiem, że oddaję ciało w dobre ręce. Bo warto dbać o siebie, a kosmetyki Dove DermaSpa Cashmere Comfort są moimi sprzymierzeńcami w tej kwestii. Efekty są widoczne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger