12:25

Vaseline Intensive Care- balsamy do ciała w sprayu

Balsam do ciała to podstawa w mojej kosmetyczce. Niestety, to, że muszę go nakładać nie znaczy, że lubię. Denerwują mnie tłuste od kremu ręce, to, że czasem wyleje się za dużo kosmetyku itp... Już dawno marzyłam o balsamie w sprayu, jednak wątpiłam, by takowy kiedykolwiek miał powstać...
Na szczęście moim marzeniom naprzeciw wyszła marka Vaseline, tworząc właśnie balsamy w sprayu. Dostępne w trzech wariantach- Cocoa Radiant, Aloe Fresh oraz Essential healing.

Vaseline Cocoa Radiant- Kakaowe Rozświetlenie- to głęboko nawilżający balsam do ciała z ekstraktem z masła kakaowego i mikrokropelkami wazeliny. Szybko się wchłania, pozostawiając długotrwały zapach i gładką i miękką skórę, przywracając jej naturalny blask.

Vaseline Aloe Fresh- Aloesowe orzeźwienie to balsam z wyciągiem z aloesu i mikrokropelkami wazeliny. Nawilża, przynosząc ukojenie suchej skórze. Dodatkowa dawką przyjemności jest orzeźwiający, aloesowy zapach.

Vaseline Spray Moisturiser- Podstawowe Nawilżenie- balsam z ekstraktem z owsa i mikrokropelkami wazeliny. Natychmiast nawilża skórę, regenerując ją. Pozostawia ją miękką w dotyku, otuloną delikatnym zapachem.

Moim ulubionym balsamem jest Cocoa Radiant ze względu na cudownie słodki kakaowy zapach, jednak jeśli chodzi o działanie to wszystkie balsamy sprawdziły się na medal. Sprawiły, że skóra była miękka i nawilżona. Podczas upałów szybko poradziły sobie z suchością skóry. Szybko się wchłaniały- głównie dlatego, że nie dało się nałożyć za dużo kosmetyku na skórę. Ponadto największą ich zaletą jest niesamowita wygoda! Czasem jak już nie miałam siły na wklepywanie balsamu, to tylko się „popsikałam” po całym ciele :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger