22:54

Książeczki wspierające rozwój dzieci + KONKURS!!!!

Jak wiecie, książek w naszym domu nigdy za wiele. Czytanie, czy pracowanie z książkami to dla nas wspaniale spożytkowany czas.
Dziś pokażę Wam dwie fajne pozycje, które zasiliły naszą i tak już bogatą bibliotekę.


„Maszyny budowlane” to prawdziwa gratka dla małych miłośników aut.
Znajdziemy tu ilustracje nie tylko samych pojazdów, ale też ich części składowych. Ponadto na dzieci czeka tu też mnóstwo łamigłówek, labiryntów czy zagadek.
A przede wszystkim coś, co dzieci lubią najbardziej- naklejki, mnóstwo naklejek! Maszyny budowlane odsłonią przed dziećmi swoje tajemnice.
Dowiedzą się oni wszystkiego o walcach, dźwigach, cysternach czy buldożerach a przy okazji rozwijać będą swoje umiejętności, wesoło spędzając czas!
Książeczka jest bardzo kolorowa, a ilustracje pojazdów bardzo realistyczne.
Największą jej zaletą jest bodajże to, że jakimś magicznym sposobem sprawia, że w dziecięcym pokoju panuje cisza i spokój, a brzdące z wielkimi z zaciekawienia oczętami przerzucają kolejne strony książeczki!
Książka do kupienia na na stronie Wydawnictwa AWM.


„Literki” z kolei to coś z wyższej półki, ale troszeczkę mniej lubiane od „Maszyn budowlanych”.
Marcin nie ma jednak wyjścia i skoro mama „prosi” i przychodzi określona godzina to chciał nie chciał, to musi usiąść przy biurku i ćwiczyć...Wystarczy być uważnym, pisać po śladach i zwracać uwagę na strzałki, podpowiadające jak zacząć pisanie i jak prowadzić kreskę.
Książeczka doskonale sprawdza się podczas ćwiczenia pisania. U nas dodatkowo dochodzi problem z nieprawidłowym chwytem, więc musimy ćwiczyć i ćwiczyć. Tutaj każda literka ma swoją stronę i ponumerowana jest w kolejności alfabetycznej. Ponadto do każdej literki dopasowana jest ilustracja, zaczynająca się od danej litery. Dziecko przez to łatwiej skojarzy nazwy. Przy okazji ćwiczymy sylaby. Niewątpliwą zaletą jest fakt, iż kartki są „zmywalne”! Wystarczy kilka ruchów ściereczką i z powrotem mamy czyste kartki. Jest to bardzo ekonomiczne a ćwiczyć możemy wielokrotnie.
„Literki” kupimy na stronie Wydawnictwa AWM.

A teraz coś dla Was!
Wraz z Wydawnictwem AWM mamy dla Was rozdanie. Do wygrania dwie książeczki, po jednej dla każdego z dwóch zwycięzców.
Dla dziewczynek „Świat naklejek”

Dla chłopców zaś recenzowane wyżej „Maszyny budowlane”.

Aby wziąć udział wystarczy jedynie w komentarzu pod postem zostawić informację, którą książeczkę wybierasz wraz ze swoimi danymi- imieniem i nazwiskiem.
Byłoby fajnie, gdybyście polubili też profil sponsora i organizatora:

oraz udostępnili post na Facebooku
Jednak to nie są warunki konieczne.
Bawimy się od teraz do 4 lipca. Wyniki pojawią się w ciągu 3 dni od zakończenia, w tym poście. Zwycięzcy będą mieli 3 dni na podanie swoich danych adresowych na mój adres mailowy, po tym czasie wybiorę kolejne osoby.

WYNIKI!!!!
Świat naklejek dla dziewczynki otrzyma Malinowa Chatka (Basia :))
Maszyny budowlane dla chłopca polecą do Hsliny Ponc :)))
Gratuluję i czekam na adresy do wysyłki :))

Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem AWM.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger