18:44

Krzesła biurowe

Krzesła. Niby prozaiczne meble, ale tak naprawdę bez nich jest ciężko. Dlatego ważne jest, by dokonując zakupu wiedzieć, co się kupuje i jakiej jest jakości. Zresztą jak wszystko.
Dziś przedstawię Wam krzesła biurowe. Powiecie- po co Wam? Przecież nie macie biura.
Jednak takie krzesła ma niemal każdy z nas- przy biurku, przy komputerze. Ważne by były wygodne i solidne. Czasem przy biurku spędzamy większą część dnia- przynajmniej ja tak mam. Ważne jest też, by zwracać uwagę na wygodę, gdy kupujemy takie krzesło naszym dzieciom.
Spory wybór krzeseł biurowych znajdziemy w sklepie internetowym Centrum krzeseł.
Pozwolę sobie Wam pokazać kilka krzeseł z oferty sklepu, które wpadły mi w oko (zdjęcia pochodzą ze strony centrumkrzesel.pl)

Sklep istnieje od 2005 roku i ma w swej ofercie ponad 300 produktów takich marek jak Profim, Grospol, Nowy Styl, Svenbox, Siesta oraz PolskiePufy. Firmę na tle innych wyróżnia też fakt, że większość zamówień wysyłana jest w ciągu 24 godzin od zamówienia.
Do klientów sklepu należą prestiżowe instytucje jak ministerstwa, uczelnie, przedsiębiorstwa takie jak PKN Orlen, TVN, EuroNet.
Centrum krzeseł posiada spore magazyny, przez co produkty są dostępne od ręki.
Warta uwagi jest też największa ekspozycja krzeseł w Warszawie o łącznej powierzchni 400 m2.

Niektóre z krzeseł, dostępnych w sklepie internetowym Centrum Krzeseł mogą się poszczycić właściwościami proekologicznymi. Krzesła IOO są przystosowane do recyklingu. Tkaniny stosowane do obić krzeseł są coraz częściej z ekologicznych materiałów. W ofercie tego sklepu są też produkty Nowy Styl, która wykorzystuje odpadki drewniane i tekstylne do ponownego wykorzystania w formie baz dla krzeseł kuchennych. Z kolei oni, jako sklep do pakowania mebli używają możliwie jak najmniej folii i kilkakrotnie wykorzystują opakowania tekturowe.
Wszystkie te czynniki sprawiają, że nabieram zaufania do firmy i jeśli tylko będzie taka możliwość to na pewno zrobię zakupy w tym sklepie. Spory wybór, ciekawe produkty, nowoczesny design czy dbałość o ekologię to tylko niektóre z atutów sklepu.
A Wam coś wpadło w oko?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger