11:38

Szafa metalowa

Czasem patrząc na wariacje moich chłopców zastanawiam się, czy nie lepsze byłyby u nas meble metalowe... Żarty żartami, ale taka metalowa szafa na ubrania robocze to całkiem fajna rzecz.
Od lat takie szafy można spotkać w siłowniach, szkołach basenach czy pomieszczeniach socjalnych. Powód zapewne jest jeden- co jak co ale metalu tak szybko nie da się zniszczyć, a poza tym łatwiej o dezynfekcję mebli metalowych niźli drewnianych.

Jeśli miałabym Wam coś podpowiedzieć, to jeśli będziecie stali kiedyś przed wyborem szafy metalowej to zwróćcie uwagę na http://erabox.pl/ .

Każdy z ich produktów cechuje niezwykła wytrzymałość, staranne wykonanie i funkcjonalność. Poza tymi jakże praktycznymi właściwościami, warto też zwrócić uwagę na coś innego- na ich atrakcyjny design! 

Szafy EraBox malowane są metodą proszkową, wyposażone są też w półki i szyny na wieszak. Są też perforowane, zamykane na kluczyk a drzwiczki zapewniają bezpieczeństwo oraz swobodny dostęp powietrza do szafki. Podstawa zabezpieczona jest przed wilgocią. 

Szafy EraBox produkowane są z dbałością o każdy szczegół, spełniające wszelkie wymagania odnośnie jakości i higieny!

Metalowa szafa EraBox to najlepszy wybór i gwarancja jakości i zadowolenia na lata!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger