22:47

Na co zwracac uwagę przy kupnie biurka?

Biurko. Ważna rzecz. Pamiętam moje pierwsze. Używane, rodzice kupili w likwidowanym PGR-e. Ileż mogłam mieć lat 8-9? Ale jaka radość była... Teraz stoi w ojcowym garażu i przechowuje jego narzędzia :)

Moi chłopcy pierwsze biurko dostali prawie rok temu. Na razie jedno, ale gdy tylko będą potrzebowali to kupimy drugie i trzecie.

Na co zwracać uwagę przy zakupie biurka?

Przede wszystkim- dla kogo ma być- dla dziecka, nastolatka czy dorosłego. Wszystkie te różnią się wielkością. Przykładowo- biurko pierwszoklasisty powinno mieć ok. 55 cm, jednak to nie jest reguła. Powinniśmy patrzeć na indywidualne dopasowanie. Plecy powinny być prosto oparte, ręce swobodnie na blacie a nogi na podłodze. Tylko wtedy będzie się wygodnie pracowało czy uczyło. Jeśli ktoś planuje kupno biurka, które posłuży kilka lat to warto pomyśleć o regulowanej wysokości. Wtedy po prostu mebel będzie rósł razem z dzieckiem.

Ważna jest też wielkość blatu. By ją wybrać najpierw przeanalizujmy ile mamy do dyspozycji miejsca. Jeśli dużo to może warto pomyśleć o większym blacie, tak by biurko służyło nie tylko do nauki, ale można np. postawić na nim komputer.

Gdybyście szukali wygodnego biurka to zapraszam do http://meblohand.eu/

A Wy na co zwracacie uwagę, kupując biurko?

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

3 komentarze:

  1. U nas są dwa biurka, które kurzem zarastaja bo chłopcy i tak w dużym przy stole lekcje odrabiają :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam biurko dla córki, duże i wysokie a to dlatego, że nie stać mnie na to, by za kilka lat kupic kolejne, a to pasuje do zestawu mebli, który młoda ma w pokoju :)

    OdpowiedzUsuń
  3. My na razie biurka nie mamy, bo junior mały, ale niebawem i mnie czeka zakup.

    OdpowiedzUsuń

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger