21:32

Słów kilka o pielęgnacji włosów i zębów...

Widzieliście kiedyś czarną pastę do zębów? Ja nie, do czasu, kiedy w ręce wpadła mi czarna pasta wybielająca (o ironio, prawda?) Beverly Hills Formul Natural White Black z aktywnym węglem. 

Na temat tubki nie będę się wypowiadać- ot zwykła, jak to tubka od pasty do zębów. Normalna. Skupmy się na samym produkcie. Jak już wcześniej pisałam jest to pasta barwy czarrrnej, która jednak podczas szczotkowania zmienia kolor na szary. W smaku jest dość łagodna, miętowa. Po wyszczotkowaniu zębów czuć świeżość w ustach, która utrzymuje się dość długo. Zero nalotu, zero osady... Zęby są lśniące i czyste. Czy wybiela zęby? Hmm... troszeczkę tak, ale żółtych zębów palacza na pewno nie wybieli ;p Jednak do utrzymania codziennej czystości, higieny jest idealna! Na pewno po nią sięgnę gdy tylko wpadnie w moje oczęta na sklepowej półce...

Więcej o produkcie przeczytacie tu: klik

Przyszła pora na włosy... Zatem Jędrek nakazał mi wręcz bym zapuszczała włosy, bo krótkie mu się nie podobają. Nie, żebym męża słuchała- nie nie, ale mi samej moja krótka fryzurka się znudziła. Zatem testowanie suplementu diety Piloxidil stało się idealnym pretekstem do zadbania o włosy- a nuż szybciej urosną. 

Opakowanie zawiera 60 pastylek, które powinniśmy połykać raz dziennie. 

W prostym rozrachunku- starcza na 60 dni, co dla matki rodziny wielodzietnej jest dosyć ważne... tia oszczędność przede wszystkim. Czy zauważyłam różnicę? Tak, bo przede wszystkim przestały mi wypadać włosy, a wypadały nałogowo. Zatem postanowiłam przedłużyć kurację... Tia... ja sceptyczna wobec suplementów diety :)))
Więcej o produkcie przeczytacie tu:klik

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

1 komentarz:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger