20:26

Impreza? Tylko z Rexoną.

Rexona to marka znana mi od lat. Kojarzy mi się głównie z dezodorantami. A wiadomo, że jak dezodorant to świeżość, czystość, komfort, czyli to, co najbardziej nam potrzeba, zwłaszcza w te letnie, upalne dzionki. Technologia motionsense, zawarta w antyperspirantach pozwala stawić czoło wyzwaniom. Antyperspiranty są dostępne w kilku wersjach zapachowych, w kilku formatach oraz dla kobiet i mężczyzn :)
Rexona udowadnia też, że potrafi się zabawić. W dniach 31 lipca i 1 sierpnia odbędą się dwie super imprezy pod patronatem tejże marki. To nie pierwsza taka akcja Rexony :) Daniel Jaworski, z działu PR podkreśla, że „Wiemy, że Polacy chcą żyć na 100% - realizować swoje pasje, odważnie podejmować nowe wyzwania, pokonywać swoje ograniczenia i przede wszystkim bawić się i cieszyć życiem. Każdego dnia są aktywni – czy to bawiąc się z dziećmi, dźwigając zakupy czy szalejąc ze znajomymi na rolkach lub klubowym parkiecie. I wiemy, że dzięki Rexonie w każdej z tych sytuacji mogą być w pełni sobą – ciesząc się ochroną i komfortem jaki gwarantują antyperspiranty z technologią motionsense”.

Właśnie doateo powstał pomysł zorganizowania w Sopocie „Rexona Fresh Party”. Wieczorna impreza w rytmach muzyki klubowej odbędzie się w 31 lipca. Następnego dnia zaplanowane jest „Rexona Stay Dance” czyli plażowy trening tańca.

Świetne imprezy, na których bardzo bym chciała być, ale odległości nie pozwalają...

Bliżej o imprezie opowiem Wam w kolejnym poście :)

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

1 komentarz:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger