21:55

Timotei- fajne kosmetyki do włosów

Ostatnimi tygodniami cały swój wolny czas spędzam na działce. Tam jest zawsze coś do roboty, bo jak jedno skończę, to trawa obrośnie coś innego. W rezultacie codziennie czuję się... brudna.
Każdego dnia się kąpię, nawet w zimie, gdy tak naprawdę nic konkretnego nie robię, jednak włosy myłam dwa razy w tygodniu.
Teraz, gdy działkowy kurz się osiada na całej mnie, albo są upały i się pocę to włosy muszę myć codziennie, bo czułabym się niekomfortowo. I teraz pytanie- jaki szampon jest dobry do codziennego mycia? Ja znalazłam idealny!
Timotei z różą jerychońską a do tego odżywka z tej samej serii. Pięknie pachnące kosmetyki!
Zamknięty w fajnej buteleczce z wygodną nakrętką.

Wzbogacony o wyciąg z alpejskich ziół, sprawia, ze włosy są wzmocnione i pełne blasku. Dobrze się pieni i rozprowadza we włosach. Łatwo spłukuje. Włosy są miękkie i świeże. Nie przetłuszczają się.
Raz w tygodniu stosuję odżywkę- również Timotei with Jericho Rose. Włosy potrzebują odżywienia a ten kosmetyk doskonale się w tym sprawdza. Już podczas nakładania czuć wyjątkową miękkość włosków. Odżywka sprawia też, że fajnie mi się układają włosy i są trochę dłużej świeże. Dobrze się rozczesują.

Kosmetyki do włosów Timotei zaczęłam używać po bardzo długiej, ponad 5- letniej przerwie i nie zawiodłam się. Mimo różnych opinii na moich włosach się sprawdziły, że na pewno nie raz po sięgnę po tą markę.

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

5 komentarzy:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger