22:28

Multirama z szablonem na zdjęcia Artepoint

Wielokrotnie wspominałam Wam, ze wolę zdjęcia na papierze, niż na nowoczesnych nośnikach. Fotoksiążki, fotokalendarze itp- uwielbiam!
Nałogowo wywołujemy też zdjęcia- albumy pękają w szwach, jednak mi było ciągle mało...
Tym sposobem trafiłam na Artepoint i świetną multiramę z szablonem na zdjęcia do powieszenia na ścianie.
Wszystko według wzoru...

Żałuję, że nie zrobiłam zdjęć podczas montażu, ale byłam tak podminowana, że tylko z pasją waliłam młotkiem w ścianę :) Ale do rzeczy...
Jest to zestaw siedmiu ramek- dwóch w wymiarach 24x30 cm oraz pięciu – 13x18 cm. Łącznie na ścianie ramy zajmują 83x55 cm.
Do ramek dołączony jest szablon, jak już pisałam nie udało mi się zrobić fotek podczas montażu, dlatego posłużę się tymi ze strony artepoint. Zatem szablon wygląda tak:

za pomocą taśmy malarskiem mocujemy go do ściany. Poziomicą ustawiamy kąt prosty. W zaznaczone na szablonie kółka mocujemy zawieszki wbijając je młotkiem w ścianę.

Po wszystkim tylko odrywamy szablon i mocujemy ramki... Cały proces nie trwa więcej niż 10 minut.
W rezultacie wyszło mi coś takiego:
Świetna sprawa, prawda? Zwłaszcza ten dołączony szablon, dzięki czemu nie musimy kombinować, mierzyć i dziesięć razy wbijać i wyciągać gwoździków.

Muszę jeszcze zaznaczyć, że szybki ram są wykonane z plexi, co sprawia, że są bezpieczne, nawet, gdy ramka nam upadnie. Nie ma strachu, że szkło rozbije się na milion kawałków i któregoś nie sprzątniemy i pokaleczymy sobie na nim stopy.

U nas na ścianach rządzi turkus i wspomnienia, bo warto upamiętniać ważne wydarzenia naszego życia.

Zajrzyjcie do Artepoint i sami sprawdźcie, jaki mają świetny asortyment.
Multirama o której pisałam znajdują się TU :)

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

3 komentarze:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger