15:05

Jestem kobietą i dbam o swoje dziecko!

Niejednokrotnie wspominałam o tym, jak ważne są badania profilaktyczne, ile dobra mogą zrobić i jak bardzo mogą przeciwdziałać złemu.
Czy wiecie, że dzieci powinno się raz w roku badać? Tylko w ten sposób możemy szybko zareagować, gdy jakieś świństwo przypałęta się do dziecka? Zdajecie sobie sprawę, że szybko wykryta choroba daje często 100 % szans na wyleczenie?
Ile teraz słychać o chorobach dziecięcych? Rak, siatkówczak i inne dziadostwa, które przypałętują się do malutkich dzieciaczków.
JESTEM KOBIETĄ I DBAM O SWOJE DZIECI! Regularnie je badam, obserwuję. 

Ile kosztuje zdrowie dziecka? Czy może być zbyt drogie? NIE! Zdrowie dziecka jest bezcenne! Wierzcie mi, że rodzice dzieci chorych, u których późno wykryto chorobę, oddaliby wszystko, byle cofnąć czas i zrobić im badania wcześniej. Nawet, jeśli wcześniej mówili, że to wyrzucanie pieniędzy w błoto, bo dziecko jest wesołe, żywe, bez jakichkolwiek oznak choroby.
Dla mnie zdrowie dziecka jest bezcenne.
Jeśli ktoś uważa tak, jak ja, to ten wpis jest dla niego.
„Jestem kobietą i dbam” to kolejna akcja Laboratorium Diagnostyka. Ma ona na celu m.in. zachęcenie rodziców do przebadania swoich dzieciaczków. 
http://www.kobieta.diagnostyka.pl/?utm_source=dzieciaczkowo-kolorowo&utm_medium=blogi&utm_campaign=reachblogger

Przebadaj swoje dziecko w jednym z punktów Laboratorium Diagnostyka od 1 marca do 31 maja 2015 roku jedynie za 99 zł. Przyznajcie, że to niewielki koszt, jeśli będziesz miała pewność, że dziecko jest zdrowe? Lub wcześnie wykryjesz chorobę i uda się ją wyleczyć w stu procentach.
Dodatkowo zakupując pakiet badań, w skład których wchodzi m.in. pełna morfologia krwi, glukoza, badanie na hormon tarczycy (TSH) czy cholesterol bierzesz udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami:
 • voucherem na kwotę 5000 zł na wycieczkę marzeń;
 • i-padami
 • 15 dwuosobowymi wycieczkami do Buska Zdroju
 • vouchery do pobrania komórek macierzystych z krwi pępowinowej.

Przyznajcie, ze warto?

http://www.kobieta.diagnostyka.pl/?utm_source=dzieciaczkowo-kolorowo&utm_medium=blogi&utm_campaign=reachblogger
Nie zwlekaj! Matko w twoich rękach zdrowie, a może nawet życie dziecka. Zbadaj je.
Zarejestruj się www.kobietadiagnostyka.pl i miej pewność, że zrobiłaś dla swojego dziecka wszystko! Przecież ono jest dla Ciebie najważniejsze?

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

6 komentarzy:

 1. Fajnych masz tych synalków:*kochane szkraby:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba" dmuchać na zimne " . Zgadzam się z Tobą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. My akurat jesteśmy świeżo po bilansie i pani doktor dała nam skierowania na badania kontrolne, więc czuję się zwolniona z dodatkowych badań, ale fajny pomysł z tą akcją, bo nie wszyscy lekarze o tym myślą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny jest ten program:) Polecam gorąco

  OdpowiedzUsuń
 5. nawet bardzo fajny program teraz trwa kolejny etap, co mnie niezmiernie cieszy. Tym razem zachęca do badań profilaktycznych osób starszych, mnie dzięki temu programowi udało się zachęcić oboje rodziców do badań.

  OdpowiedzUsuń

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger