14:17

Zapraszamy do Strefy bajek...

Pamiętacie post „Bajki... dla dzieci?”. Pisałam wtedy o współczesnych bajkach zupełnie nie dla dzieci. Z sentymentem wracałam do czasów, gdy była jedna, ale porządna wieczorynka. Smerfy, Muminki, Listonosz Pat, to jedne z moich ulubionych bajek z dzieciństwa. Wartościowe i przede wszystkim bez przemocy. Przyznam się, że jak jestem czasem u rodziców- oni mają kanał TVP ABC i lecą te „starodawne” bajki to z przyjemnością oglądam :D
A taka stara jestem już ;p
w domu takie bajki mogę obejrzeć na stronce, którą odkryłam dosyć niedawno. Strefa bajek to miejsce, gdzie spotkamy się ze Smerfami, Pingu, Bobem Budowniczym, Listonoszem Patem i jeszcze innymi bohaterami wyjątkowych bajek. Strona podzielona jest na kilka stref- Malucha, Przedszkolaka, Starszaka, to pozwoli na szybkie odnalezienie treści odpowiednich do wieku dziecka. Rejestrując się i wykupując pakiet mamy dostęp do wielu bajek, które z pewnością pokocha każde dziecko.

Jedną z nich jest „Tree Fu Tom”. Jest to opowieść o chłopcu, mieszkającym w magicznej krainie Treetopolis. Wraz z kompanem Twigsem oraz paczki najlepszych przyjaciół doświadczają niezwykłych przygód. Każdy odcinek to nowa przygoda. Jednak uwaga! Mali widzowie mają wpływ na zakończenie, gdyż Tom zwraca się do nich z prośbą o pomoc.
Film tym sposobem pełni funkcję edukacyjną, wspiera aktywność, dzieci, uczy je myślenia. Sprawia, że czują się ważne, bo coś zależy od nich, mają wpływ na losy bohaterów. Magiczne ruchy, jakie muszą wykonać widzowie zostały wprowadzone przy pomocy fizjoterapeutów. Ćwiczenia pokazane w produkcji pomagają radzić sobie z dyspraksją, schorzeniem ruchowym, na które cierpi statystycznie co dziesiąte dziecko.

Zapraszam do Strefy bajek!

Do bajki największą miłością zapałał Filip. Box z trzema płytami, zawierającymi po 3 odcinki bajek skradł jego serce i wraz z Tomem przeżywają nowe, magiczne przygody!


Takie przygody będzie miało przeżyć trzy osoby, którym, poszczęściło się w Bajkowym konkursie na moim Fanpage :D

Box z 3 płytami Tree Fu Toma otrzymuje zatem: Magdalena Sołtysiak
Płyta Czas na Tree Fu poleci do Iwony Szleper
Płytę Tree Fu Hop otrzyma Monika Jamróz- Brzegowa

Gratuluję serdecznie! Czekam na Wasze adresy na maila, bądź na fanpage w prywatnych wiadomościach.

Odwiedzajcie Strefę Bajek- wszystkie wartościowe bajki tylko tam!


Wpis powstał przy współpracy ze Strefą Bajek.
Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

2 komentarze:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger