21:41

Kolorowy tydzień. "Samoloty"„Samoloty” to kolejne dzieło twórców filmu animowanego „Auta”. Film wzbudził wielkie zainteresowanie, zwłaszcza chłopców. Moi co prawda filmu nie oglądali, ale lubią wszystko, co samolotowe. Kolorowanki również. 

Dziś taką „Samolotową” kolorowanki, wydaną przez AMEET weźmiemy pod lupę.
To cieniutka 16- stronnicowa książeczka. Znajdujemy to przede wszystkim rysunki do pomalowania a przy okazji też dziecko ma zadania do wykonania, np. skreślanie literek i odgadywanie słowa, odnajdywanie podobieństw, zakreślanie linii czy odgadywanie rebusów.

Takie łamigłówki są świetne dla troszkę starszych dzieci, moje niestety są na to za małe, ale świetnie radzą sobie z malowaniem, a raczej zamalowywaniem całej powierzchni. Ale- małymi krokami do wszystkiego się dojdzie a w kolorowankach siła!
Polecamy „Samoloty”! Do kupienia m.in. w księgarni Bonito.

http://www.ameet.pl/

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub wariatów na Facebooku PODPIS

3 komentarze:

  1. Fajne są takie kolorowanki z łamigłówkami. Sama uwielbiałam takie książeczki w dzieciństwie. Wtedy było coś takiego, jak "Wesołe Minutki" :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ulubiona bajka mojego najmłodszego pewnie by mu się spodobało :)

    OdpowiedzUsuń
  3. dla chłopców idealna sprawa, takie połączenie kolorowanki i łamigłówki to świetna sprawa :)

    OdpowiedzUsuń

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger