08:22

Królewna Śnieżka- bajka dla dorosłychKrólewna Śnieżka mieszkała w środku lasu wraz ze swoimi przyjaciółmi- siedmioma krasnoludkami, dwoma wiewiórkami i czterema wróbelkami. Żyło jej się tu cudownie, jednak miała pewien problem…
No bo popatrzcie. Las. Środek lasu. Zero sklepów, supermarketów tudzież innych Biedronek.
Zakupy spożywcze załatwiały krasnoludki, suknie szyła jej Misiowa Krawcowa, buty przygotowywał zaprzyjaźniony Królisi Szewc. Kosmetyki zamawiała u sroczki, która była konsultantką w Avonie.
A co z bielizną? Przecież krasnoludki jej kupować nie będą! Wstydliwa sprawa trochę.
-Co teraz, co teraz?- biadoliła.
Gdy razu pewnego przed komputerem zasiadła Myszkowy kursor skierował ją do pewnego sklepu- Ulubiona bielizna. Śnieżce się oczy zaświeciły. Tyle różności, tyle cudeniek.
-Oj, będzie w czym wybierać- zatarła ręce.
Wybierała, mierzyła się, tu znów z czegoś rezygnowała, bo znalazła coś lepszego. I piżamki, i majteczki i staniczki. No i oczywiście- strój kąpielowy. A jakie niskie ceny! Taniej niż w przydwornym sklepie! Tyle wzorów, tyle kolorów. I same najlepsze marki! Raj dla kobiet! Cała noc zamawiała w spokoju, przy kubku gorącej czekolady. Na koniec przelała pieniążki za zamówienie dzięki swojej karcie Visa. A za dwa dni zapukał do drzwi kurier z Pocztexu. Śnieżka początkowo, mając na uwadze przestrogi krasnali, bała się otwierać. Jednak gdy zobaczyła granatową czapkę i wieeelkie pudło, otworzyła drzwi migiem.
Miała czas do 16, gdy krasnoludki wracały z kopalni- mogła mierzyć i mierzyć.
Pech chciał, że gdy mierzyła strój kąpielowy zapukała zła czarownica, znaczy się macocha Śnieżki z zatrutym jabłkiem. Nasza bohaterka połknęła kęs i padła na ziemię bez życia. Gdy wróciły krasnoludki, trochę później niż o 16, bo lodówka była pusta i trzeba było zrobić zakupy, zastały Śnieżkę leżącą w stroju kąpielowym. Krasnoludki to były aseksualne typy, więc widok podopiecznej nie zrobił na nich wrażenia, ale gdy położyli ją w szklanej trumnie na polanie i przejeżdżał tamtędy Książę- ooo, jemu się to bardzo spodobało.
Czym prędzej pocałował Śnieżkę, która się obudziła.
Zakochała się w Księciu i wkrótce miał się odbyć ślub i huczne wesele.
A co po weselu jest- wiadomo, dlatego Śnieżka zawczasu zamówiła sobie sklepie ulubionabielizna.pl piękną a zarazem skromną bieliznę erotyczną.
I tak sobie żyli długo i szczęśliwie.
A tych, którzy chcą się poczuć jak Śnieżka- zapraszam do sklepu Ulubiona bielizna, gdzie każda z nas znajdzie coś dla siebie.

http://www.ulubionabielizna.pl/

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub wariatów na Facebooku PODPIS

6 komentarzy:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger