16:14

Kochanie, kupiłam Ci badania w promocji!Ostatnio Polską wstrząsnęła śmierć Anny Przybylskiej. Aktorki a przede wszystkim matki trójki dzieci, w tym 3 letniego Jasia. Walka z chorobą jest trudna i nieprzewidywalna a przede wszystkim nierówna. Gdy zachoruje i umrze mężczyzna mało się o tym mówi. Owszem, żałuje się jego, jego rodzinę.
Życie jest takie okrutne, że często zabiera nam osoby, które są dla nas ważne. Bez pytania o zgodę, bez litości, bez skrupułów. Nie chcę myśleć, że mogłoby to mnie spotkać. Nie mogę na to pozwolić, za dużo mam do stracenia, za dużo miałyby stracić nasze dzieci…
To, że mężczyzn ciężko przekonać do badań chyba wiemy. Zresztą, nawet w naszym samochodzie wozi się przeterminowane już skierowanie na badanie krwi Jędrka. „Bo nic mi nie jest” to argument na wszystko.
A przecież większość chorób rozwija się w ciszy. Objawy przychodzą często dopiero wtedy, gdy jest późno.
A przychodzą. Teraz troszkę Wami wstrząsnę:
40% zgonów wśród mężczyzn powodują choroby układu krążenia- wynik Polski w tej kwestii przewyższa o ponad połowę wskaźniki europejskie! O 20 % przewyższamy średnią europejską chorując na nowotwory.
Warto więc się badać! Kobiety badają się dwa razy częściej niż mężczyźni, ale też żyją przeciętnie 6 lat dłużej. W nas siła! Jeśli Panowie nie kwapią się do zrobienia badań zdrowotnych, musimy ich do tego przekonać. Dlaczego? Bo ich kochamy. Bo dzieci muszą mieć ojca. Bo on jest jeszcze młody. Bo on na nas zarabia. Bo bez niego nie damy sobie rady. Itd., itp., etc…
Naprzeciw takim sytuacjom wychodzi Laboratorium Diagnostyka organizując kampanię „Jestem kobietą i dbam o swojego Partnera”, której głównymi adresatkami są kobiety, strażniczki domowego ogniska. To kolejna inicjatywa ogólnopolskiej sieci laboratoriów Diagnostyka, od lat prowadzącej kampanie społeczne i edukacyjne, mające na celu poprawę zdrowia i świadomości Polaków w kwestii badań (Wcześniejsze kampanie: „Diagnostyka dla Twojej ciąży”, „Badania z uśmiechem”, czy „Kobieta świadomie dojrzała”.) Laboratorium Diagnostyka to największa i najnowocześniejsza sieć laboratoriów medycznych w Polsce.
To ponad 400 placówek w całym kraju. To też 2500 rodzajów testów.
W ramach kampanii „Jestem kobietą i dbam o swojego partnera” Laboratorium Diagnostyka przygotowało bon rabatowy obniżający o 70 % cenę pakietu badań naszych Panów. To naprawdę wyjątkowa okazja, by znaleźć pretekst do namówienia partnera na badania, druga taka może się nie trafić.
Zamiast „Kochanie kupiłam buty w promocji” powiedz „Kochanie, kupiłam badania dla Ciebie w promocji”
Pakiet badań obejmuje podstawowe parametry biochemiczne pozwalające na ocenę bieżących funkcji narządów tak istotnych dla organizmu jak: wątroba, nerki, trzustka czy tarczyca oraz parametry, których nieprawidłowe wielkości mogą być pierwszym sygnałem rozwijających się chorób np.: cukrzycy, miażdżycy, chorób stawów, a także wskaźnikiem przebiegającego stanu zapalnego, zakażenia lub zaburzeń elektrolitowych. Badania uwzględnione w pakiecie ułatwiają również definiowanie przyczyn złego samopoczucia mężczyzny związanego z poziomem testosteronu i TSH (ogólne osłabienie, nerwowość, spadek sprawności umysłowej, brak koncentracji, osłabienie libido).
Dodatkowo na jeszcze większą zachętę przygotowany został konkurs dla Pań dokonujących rejestracji. Zakończenie zdania „Dbam o mojego mężczyznę, bo…” stanie do walki o wspaniałe nagrody:
  • Tygodniowy pobyt w Alpach Włoskich
  • 10 weekendów w SPA
  • 20 zestawów kosmetyków dla Pań i Panów.

http://www.kobieta.diagnostyka.pl/?utm_source=swiatleny&utm_medium=blogi&utm_campaign=reachblogger
Nasuwa mi się jednak w tym momencie myśl, że największą nagrodą, którą możemy wygrać może stać się tu zdrowie ukochanego mężczyzny, a być może nawet życie.
Rejestracji w programie dokonasz, wypełniając formularz na stronie Kobieta. Diagnostyka.
Uwierzcie mi, że warto zawalczyć o zdrowie naszych Partnerów!


Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub wariatów na Facebooku PODPIS

2 komentarze:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger