10:36

A gdzie się ogłaszać?Pisałam Wam niedawno o pewnej stronce bayby.pl
Byliście tam?
Kto przegapił, zapraszam do nadrobienia oraz oczywiście do zapoznania się z ofertą serwisu.
Bayby.pl to moim zdaniem świetna konkurencja dla allegro. Strona jest ładnie zaprojektowana, z przejrzystym widokiem. Nie ma problemu ze znalezieniem tego, czego szukamy. Dodatkowo znajdziemy tam szereg porad, a jeśli nie znajdziemy tej, której szukamy- to pytanie zadać możemy na forum.
Bayby.pl to serwis stworzony z myślą o rodzicach i ich pociechach na przełomie 2013/2014 roku.
To kient dyktuje tu warunki finansowe i czasowe. Co odróżnia bayby.pl od allegro- to brak opłat za wystawienie przedmiotu. Opłatę wnosimy dopiero wtedy, gdy chcemy ogłoszenie wypromować.
A co możemy ogłosić?
Wszystko, co dotyczy artykułów i usług dla dzieci i rodziców. To odpowiedź na zwiększone potrzeby nas wszystkich, powstała z miłości do dzieci i chęci dania im to, co najlepsze.
Jaką mają wizję:
Bayby.pl dąży do osiągnięcia pozycji lidera wśród serwisów ogłoszeniowych dla dzieci, młodzieży oraz rodziców. Dzięki sukcesywnemu rozwojowi i zaangażowaniu zamierzamy stać się miejscem gdzie można znaleźć interesujące Cię produkty i profesjonalne usługi. Serwis Bayby.pl dołoży wszelkich starań, nakładów w celu zrozumienia i zaspokojenia potrzeb naszych klientów oraz partnerów. Jesteśmy dumni z tego co tworzymy i ciągle będziemy to doskonalić.”

Zajrzyj na stronkę i przekonaj się, jak tam jest miło!
Dobrze by było, gdyby stronka się rozrosła, tak by przerosła potentata- Allegro!
Denerwujące są te opłaty za wszystko- nie ważne czy sprzedało się czy nie…
Od razu widać, że Allegro stworzyli faceci, Bayby- kobiety.
Bo przecież, jak się baba za coś weźmie, to przynajmniej z sensem.

https://bayby.pl/

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub wariatów na Facebooku PODPIS

3 komentarze:

  1. Fajnie wiedzieć, że jest taka strona:) To prawda, opłaty na allegro są dobijające... za wystawienie i jeszcze prowizje od sprzedaży ...

    OdpowiedzUsuń
  2. Na allegro raczej nie sprzedaję, bo jak mam najpierw sprawdzić ile wezmą najpierw prowizji itp. to mi się nie chce. Czasem coś upcham na olx, Bayby nie znam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Muszę zajrzeć jako zakupoholiczka ;)

    OdpowiedzUsuń

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger