12:10

Wyprawkowo

Rozwiązanie coraz bliżej... Już niedługo trzeba będzie składać łóżeczko, przygotowywać ciuszki i w końcu skompletować wyprawkę... No tak, ja z tych, co zawsze wszystko na ostatnią chwilę.
Wkrótce minie 3 lata, odkąd kompletowałam wyprawkę dla Filipa, wielu rzeczy już nawet nie pamiętam, dlatego zwróciłam się o pomoc do niezastąpionego "Google", wpisując w okienko 'wyprawka dla niemowlaka". Otworzyło mi się szereg stron, weszłam na jedną z nich, a tam kilkadziesiąt niezbędnych produktów, z których co najmniej połowy nie miałam, gdy urodziłam Marcinka, potem Filipka, a jakoś sobie dałam radę :)
Bądź co bądź to jednak wydatek kilkuset złotych, mimo, iż mam wanienkę, trochę ubranek czy łóżeczko i wózek...
Gdy sobie pomyślę o zakupach, to słabo mi się robi... Cały dzień poświęcony na łażenie po sklepach, choć z drugiej strony zakupy bardzo przyjemne- uwielbiam szukać, oglądać dziecięce ciuszku, zabawki, akcesoria...  Coraz częściej jednak zastanawiam się nad kupnem wszystkiego przez internet- masa sklepów online oferuje wszystko w jednym miejscu, jednak trzeba mieć też zaufanie do takich miejsc.
Jednym  z takich dziecięcych sklepików online jest Fragles.
Znajdziemy tu akcesoria dla noworodków, foteliki samochodowe, zabawki i dla tych bardzo maleńkich, ale też dla starszych dzieciaczków. Produkty dla siebie znajdą też mamy. Ponadto atutem są konkurencyjne ceny i obsługa, do której możemy telefonicznie, bądź mailowo zwrócić z każdym pytaniem czy problemem a napewno doradzą i pomogą nawet wybrać kolorystykę. Koszty dostawy są niewielkie a paczuszki spodziewać się możemy już następnego dnia, jeśli zamówienie złożymy przed południem.
Dodatkowym atutem strony jest dział "Porady", gdzie możemy dowiedzieć się trochę więcej o bezpieczeństwu dzieci.
Polecam Wam ten sklepik, a już wkrótce przegląd pozycji, znajdujących się na większości wyprawkowych list. Na co zwracać uwagę, czy cena naprawdę równa się jakości, co jest niezbędne a co przydatne, ale można się bez tego spokojnie obejść.
Do usłyszenia...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger