10:54

Spray do nosa Pneumovit Baby- recenzja

Przyszła pora na pierwsze recenzje produktów GORVITA

Spray do nosa Pneumovit Baby zawitał do nas w odpowiednim momencie- kiedy diablęta zmagały się z grypą- kichały, kaszlały i smarkały.


Pneumovit Baby doskonale sprawdził się podczas oczyszczania nosków w czasie choroby, jak i potem, gdy centralne ogrzewanie wysuszało domowe powietrze.
Spray jest rekomendowany przez Uzdrowisko w Rabce, które to przecież słynie ze swoich właściwości leczniczych od lat. Produkt jest bezpieczny dla alergików, więc bez strachu możemy go zaaplikować niemowlętom już od 3 miesiąca życia  Spray Pneumovit ma bezpiecznie wykończoną końcówkę.Łatwo się nią aplikuje odpowiednią dawkę płynu oraz nie podrażnia śluzówek nosa .

Preparat w swym składzie ma oczyszczony fizjologiczny roztwór uzdrowiskowej naturalnej wody mineralnej z mikroelementami.

Dzięki odpowiedniemu stosowaniu preparatu Pneumovit Baby noski naszych szkrabów będą odpowiednio oczyszczone i nawilżone!
Oto, co pisze producent o sprayu na swojej stronie internetowej:
Skutecznie i delikatnie oczyszcza i nawilża śluzówkę nosa u niemowląt i dzieci.
Łagodzi objawy kataru. Dozownik specjalnie przystosowany dla małych dzieci.
Bezpieczny dla alergików.
Preparat ze względu na unikalne, naturalne składniki oraz zastosowanie innowacyjnej końcówki rozpylacza przystosowanej dla niemowląt i małych dzieci jest szczególnie polecany:
- w niedrożności nosa i ujścia zatok przynosowych spowodowanych stanami kataralnymi pochodzenia infekcyjnego i alergicznego,
- oczyszczaniu błon śluzowych przed podaniem leków drogą wziewną,
- uzupełnieniu leczenia górnych dróg oddechowych,
- oczyszczaniu śluzówki z alergenów ( pyłki, kurz),
- nawilżaniu nadmiernie wysuszonej śluzówki nosa spowodowane przebywaniem w pomieszczeniach suchych i klimatyzowanych,codziennej higienie nosa.
Dawkowanie:
- Niemowlęta: ( od 3-miesiąca życia ) 1 dawka 2-3 razy dziennie do każdego otworu nosowego.
- Dzieci ( od 1-go roku życia) : 1-2 dawki kilka razy dziennie do każdego otworu nosowego.
Cena: do 15 zł. Kupisz np. w aptekach DOZ

Zapraszam do zajrzenie na stronę producenta i zapoznanie się z ich asortymentem- znajdziecie tam coś i dla dużego i dla małego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger